DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI- wymiana pocztówkowa

 

W ostatnim tygodniu listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Mosinie obchodzony był Dzień Życzliwości. Z tej okazji uczniowie naszego Ośrodka postanowili podzielić się swoimi ciepłymi myślami i przesłali piękne życzenia społeczności SP1. Na kartkach, które stworzyli samodzielnie, zapisali słowa płynące prosto z serca, które w dzisiejszych trudnych czasach, są nam wszystkim wyjątkowo potrzebne. W zamian i do naszej Szkoły popłynęły szczere życzenia. Możemy je zobaczyć na zdjęciach poniżej. Bardzo za nie dziękujemy!

Kartki wysłane przez naszych uczniów do Szkoły Podstawowej nr1 można obejrzeć pod tym adresem:

https://klikajpozytywnie.blogspot.com/2020/12/blog-post_2.html?fbclid=IwAR2cqJJkYJy-BT1PvgSZ6xArl_aMx1HT1V9CXRRGA2BoHbSv6ODklVUxj0M.

 

Anita Sobecka